14. duben 2021
Důležité oznámení
NOVĚ ZŘÍZENO OČKOVÁNÍ proti nemoci Covid-19 v Levitově centru (areál nemocnice v Hořicích). Od 14.4. se nově mohou registrovat osoby ve věku 65 - 69 let. Odkaz na registr Ministerstva zdravotnictví: https://registrace.mzcr.cz/ Po registraci obdržíte PIN 1 a vyčkáváte na PIN 2, který Vám bude odeslán z centrálního rezervačního systému. V případě pomoci se obraťte na Obecní úřad Sobčice.
29. březen 2021
Důležité oznámení
Z důvodu nařízení státní veterinární správy je vyhlášeno MIMOŘÁDNÉ VETERINÁRNÍ NAŘÍZENÍ - opatření k zamezení šíření nebezpečné nákazy vysoce patogenního viru ptačí chřipky. Nařizuje se zákaz veškerého volného pohybu drůbeže, kuřic před snáškou, jednodenních kuřat a chovného ptactva do odvolání. Podrobnosti a poučení o nákaze najdete na úřední desce obce. V případě potřeby volejte Obecní úřad Sobčice. Děkujeme za spolupráci.
20. březen 2021
Důležité oznámení
ČEZ Distribuce a.s. mění způsob oznamování plánovaných odstávek. Zákazník se o odstávce může dozvědět prostřednictvím e-mailu nebo SMS poté, kdy se zaregistruje na internetových stránkách www.cezdistribuce.cz/odstávky. Nově se lze o odstávce informovat také na webových stránkách obce v sekci "Odstávky ČEZ".

Obsah stránky

Nová opatření od 1.3.

Od: 03. březen 2021 10:03, Do: 22. březen 2021 10:03 | KULTURA

NOVÁ OPATŘENÍ od pondělí 1.3. do 21.3.: v případě cest do zaměstnání mimo okres - nutné potvrzení od zaměstnavatele, u OSVČ doklad o zakázce. V dalších případech čestné prohlášení. Potřebné formuláře jsou k dispozici ke stažení na úřední desce obce pod názvem "Krizové opatření vlády k omezení pohybu od 1.3. 2021". Nákupy - možné pouze v rámci okresu. Budou zavřené MŠ a ZŠ. Vycházky a běh přes den možné jen na území obce, nikoli celého okresu. V zastavěných obcích bude platit povinnost nosit všude ochrannou roušku. Otevřeny zůstanou prodejny s potravinami, drogerie, lékárny, obchody s krmivem, optiky či prodejny novin a tabáku.